#Старий млин. онлайн бронь, афиши, акции, фото

К сожалению, в данном заведении пока не доступна возможность online бронирования. Хотели бы Вы иметь такую возможность как можно быстрее?
Да, я очень этого хочу!

#Информация о заведении Старий млин

Тернопіль
вул. Бродівська, 1а
Работаем
11:00 - 23:00
Європейська кухня
Українська кухня
вегетаріанська кухня
Средний чек
200 грн.
Старий млин Тернополь Фото 1312
Старий млин Тернополь Фото 1314
Старий млин Тернополь Фото 1315

Старий млин ресторан-музей побудований на фундаменті парового млина, який працював тут до 1939 року. У відбудові закладу були використані конструкторські особливості робіт генія іспанської архітектури Антоніо Гауді. Близько 100 тисяч оригінальних старовинних цеглин було використано при будівництві ресторану. При вході в заклад розташовано коване Дерево мудрості, в центрі якого лежить камінь з оселі Гауді.


Інтерєр

Старий млин приваблює гостей і мешканців міста своїм неповторним інтерєром. Для внутрішнього оформлення закладу використано стиль місцевого українського кантрі. Стіни ресторану прикрашені антикварними речами, кожна з котрих має свою окрему цікаву історію. Вони розповідають про традиції, звичаї та народний побут. Всього понад 3 тисячі музейних експонатів. На всю споруду, меблі, технології та страви засновники ресторану-музею мають авторські права.

Ресторан-музей розмістився на чотирьох поверхах. На першому подається сільська їжа, приготована в унікальній печі п'єц на дровах. На другому розташувалася їдальня-музей в австрійському стилі. На третьому поверсі розташовано десертний зал. Четвертий поверх займає суші бар «Каламбур». Ще є літній майданчик, де подають страви з усіх залів. Загальна місткість закладу 200 персон.


Меню ресторану

Не тільки зовнішнім та внутрішнім оформленням дивує Старий млин своїх гостей. Кухня ресторану бездоганно смачна, тому що увібрала в себе все найкраще зі старовинних рецептів пращурів, що населяли Галичину у різні часи, а це поляки, українці, євреї, австрійці. Готують страви у старовинних печах та грилях на дровах. Тільки у цьому закладі розташована унікальна запатентована піч, яку на Західній України називають пєцом. В такій дідівський печі виходять неймовірно смачні копчені ковбаси, селянський хліб, запечений у хлібі борщик та різноманітні запіканки. Для приготування їжі використовуються лише свіжі натуральні продукти із особистих селянських господарств.


До таких смачних закусок й випивка достойна від горілки до домашніх лікерів та наливок, які також готуються тут за старовинними домашніми рецептами та вишуканих вин.


Інші особливості Старого млина

Тут знають що таке щира гостинність. Тому спочатку вас зустрінуть безкоштовним презентом від закладу перемеленим салом зі спеціями, а вже потім будуть розпитувати, щоб вам хотілося скуштувати. Всі страви дивують своїм смаком, але особливо хочеться замовити слівце про деруни з сиром, борщ в хлібі та мясну запіканку з печі. І все це при відмінному обслуговуванні та з оригінальною подачею страв. Вечорами грають живу народну музику. А ще при ресторані працює сувенірна крамниця.


Запорукою вдалого відпочинку в цьому ресторані є також зона Wi-Fi, зручний паркінг та вдале розташування закладу всього 10 хвилин від центру міста.

І мешканцям міста і гостям Тернополя радимо обовязково забронювати столик онлайн та завітати в гості до цього надзвичайного ресторану.

#Видеозаписи
К сожалению, на данный момент нет опубликованных видеозаписей

#События & Акции

К сожалению, на данный момент нет запланированных событий и действующих акций.
#Отзывы о Старий млин

Для того, чтобы оставить свой отзыв о заведении,
авторизируй свой профиль LETSBAR!

К сожалению на сегодняшний день администрация заведения не принимает заявки на онлайн бронирование. Предлагаем Вам забронировать столик на другой день.
Для полного доступа воспользуйтесь аккаунтом
Для полного доступа воспользуйтесь аккаунтом

Вход для Рестораторов

Вход для Рестораторов

Забыли пароль?

Восстановление пароля