#Кальянний Дім 'ShereKhan'. online reservation, bills, promotions, photos

Кальянний Дім 'ShereKhan'

Хмельницкий, Зарічанська, 11д
check on the map
the best way to gather friends
together at one table

Do you plan your rest for the evening? We now everything about interesting events in the city. You just need to book a table and tell your friends: "letsbar together!"

the best way to gather friends
together at one table

Do you plan your rest for the evening? We now everything about interesting events in the city. You just need to book a table and tell your friends: "letsbar together!"

#Information about the restaurant Кальянний Дім 'ShereKhan'

Хмельницкий
Зарічанська, 11д
Work
15:00 - 03:00
Восточная
cuisine
Average bill
200 UAH.
Кальянний Дім 'ShereKhan' Хмельницкий Photo 966
Кальянний Дім 'ShereKhan' Хмельницкий Photo 967
Кальянний Дім 'ShereKhan' Хмельницкий Photo 968

Shere Khan це надзвичайна кальянная в східному стилі в нашому місті.


Атмосфера&Інтер'єр

У закладі панує атмосфера пізньої арабської ночі, що сприяє умиротворенню і релаксу. З першої митті Ви занурюєтесь в атмосферу казкових пригод, де вишуканий інтер'єр декорований старовинними мідними кальянами, підвісні шатри, надзвичайні фресками та куполоподібні арки ручної роботи виконані в арабському стилі, переповнюють вашу уяву. Не залишить байдужим авторський глиняний посуд, замовлений у кращих майстрів, де кожну деталь виліпили вручну унаслідуючи техніку Близбжнього Сходу. А приплив свіжого повітря, що циркулює в закладі завдяки спеціальними пристроями кондиціонування, ніколи не дасть застою табачному диму.

У цьому чарівному місці, все сприяє відпочинку, розслабленню, гармонії з собою і світом. Shere Khan - це острів поза часом, поза суєтою і динамічним міським життям.


Кальяни

Кальянний будинок Shere Khan може похвалитися рідкісними авторськими кальянами. В наявності є іранські кальяни "Pars", скляні кальяни "Temple" та "Alien", вишукані кальяни фірми "SD Hookah", інноваційні кальяни "Shapes". Гордість закладу - єдиний в місті дизайнерський кальян Медуза, який виготовлений з високоякісних матеріалів, має вишуканий дизайн та міцну колбу.

Вас здивують різномаЇттям ароматів Alnuma, Al Fakhamah, Afzal, Serbetli,Starbuzz та Starbuzz Vintage, Nakhla на фруктових чашах з грейпфруту чи ананасу. А для особливого смаку приготуємо коктейльні кальяни.


Карта меню

На гурманів вишуканого відпочинку чекає колекція із 50 натуральних сортів елітного чаю, східних солодощів, що постачаються з Турціїї кожної неділі, аби дивувати усіх гостей якісним смаком.

Лише 4 заклади в Києві, 1 заклад у Львові та дім кальяну "Shere Khan" у Хмельницькому пропонує скуштувати елітну каву в зернах Julius Meinl арома. Це ексклюзивна суміш 100% високогірній арабіки темного повільного обсмаження кращих районів Бразилії і Східної Африки. Кава для справжніх гурманів, має неповторний букет з нотками насиченого темного шоколаду і вершковим післясмаком.


Особливості

Саме тут Ви зможете відчути традиції сходу, наприклад, необхідно роззуватися перед тим, як увійти в приватну зону. В Shere Khan добре проводити час з друзями, спілкуватися з колегами у неформальній обстановці або влаштувати особливий романтичний вечір. Вікова категорія 21+. Густі кальяни, елітний бар, допоможуть повністю відключити голову і розслабитися після напруженого трудового дня або навпаки побути наодинці, де Вас ніхто не потурбує. А щоб все було комфортно з перших хвилин і до останньої миті краще бронювати місце заздалегідь. Це позбавить Вас від зайвого клопоту і дозволить насолоджуватися відпочинком в приватній зоні, яку Ви оберете.

А постійним клієнтам надається знижка - 10%.


Кальянний будинок Shere Khan відкрили люди, які розуміються на справжньому відпочинку. Ця кальянная гідна стояти в одному ряду з люксовими закладами не тільки Хмельницького, а й Києва. Вас приємно здивують висока якість обслуговування, щира увага і турбота персоналу.


Кальянний будинок Shere Khan - це чарівний куточок затишку, куди хочеться повертатися знову і знову.

#Videorecords
Unfortunately, there are no videos added at this moment

#Events & Specials

Unfortunately, there are no events and specials added at this moment.
#Reviews of Кальянний Дім 'ShereKhan'

In order to leave a comment,
please sign up!

Unfortunately, an administration of the place does not accept an online reservations today. We suggest you to book a table on other day
For full access please use one of your social accounts
For full access please use one of your social accounts

Sing In for Restaurateur

Sing In for Restaurateur

Forgot password?

Restore password