#Нічний клуб RIVERPOOL. онлайн бронь, афиши, акции, фото

К сожалению, в данном заведении пока не доступна возможность online бронирования. Хотели бы Вы иметь такую возможность как можно быстрее?
Да, я очень этого хочу!

#Информация о заведении Нічний клуб RIVERPOOL

Тернопіль
вул. Чумацька, 14
Работаем
13:00 - 05:00
Європейська
кухня
Средний чек
200 грн.
Нічний клуб RIVERPOOL Тернополь Фото 1373
Нічний клуб RIVERPOOL Тернополь Фото 1374
Нічний клуб RIVERPOOL Тернополь Фото 1375
Нічний клуб RIVERPOOL Тернополь Фото 1376
Нічний клуб RIVERPOOL Тернополь Фото 1377

Клуб RIVERPOOL – серце нічного Тернополя, яке пульсує під ритми правильної клубної музики і якісного повного звуку. В усіх приміщеннях цього ексклюзивного закладу, обладнаних всіма необхідними прогресивними клубними примочками, створені всі умови для повного відриву. Тому тут завжди панують посмішки, щастя та кохання. Сприяє чудовому відпочинку і вдале розміщення клубу RIVERPOOL на березі озера зі сторони мікрорайону Дружба.


Музика, яка звучить тут на вечірках варіюється від сучасних гарячих хітів – 80-х та 90-х, r'n'b, latino… до радісної теплої пляжної музики. Перетинаючи поріг RIVERPOOL гості поринають в атмосферу безмежного всехітового відриву. Цьому сприяють і ді-джеї, пі-джеї, ведучі та запрошені артисти, які ведуть різні вечірки та конкурси з подарунками.


Якщо ви тернополянин та віддаєте перевагу активному відпочинку, бронюйте столик онлайн в РК RIVERPOOL, та приходьте з друзями весело провести час в одному з найцікавіших нічних клубів рідного міста. Якщо ви вперше приїхали в Тернопіль, то радимо забронювати столик онлайн та відвідати RIVERPOOL хоча б тому, щоб пізнати життя цього прекрасного міста зсередини.

#Видеозаписи
К сожалению, на данный момент нет опубликованных видеозаписей

#События & Акции

К сожалению, на данный момент нет запланированных событий и действующих акций.
#Отзывы о Нічний клуб RIVERPOOL

Для того, чтобы оставить свой отзыв о заведении,
авторизируй свой профиль LETSBAR!

К сожалению на сегодняшний день администрация заведения не принимает заявки на онлайн бронирование. Предлагаем Вам забронировать столик на другой день.
Для полного доступа воспользуйтесь аккаунтом
Для полного доступа воспользуйтесь аккаунтом

Вход для Рестораторов

Вход для Рестораторов

Забыли пароль?

Восстановление пароля