#Нічний клуб RIVERPOOL. online reservation, bills, promotions, photos

Unfortunately, an online table reservation is not supported by the current place. Do you want to have this possibility as soon as possible?
Yes, I really want it

#Information about the restaurant Нічний клуб RIVERPOOL

Тернопіль
вул. Чумацька, 14
Work
13:00 - 05:00
Європейська
cuisine
Average bill
200 UAH.
Нічний клуб RIVERPOOL Тернополь Photo 1373
Нічний клуб RIVERPOOL Тернополь Photo 1374
Нічний клуб RIVERPOOL Тернополь Photo 1375
Нічний клуб RIVERPOOL Тернополь Photo 1376
Нічний клуб RIVERPOOL Тернополь Photo 1377

Клуб RIVERPOOL серце нічного Тернополя, яке пульсує під ритми правильної клубної музики і якісного повного звуку. В усіх приміщеннях цього ексклюзивного закладу, обладнаних всіма необхідними прогресивними клубними примочками, створені всі умови для повного відриву. Тому тут завжди панують посмішки, щастя та кохання. Сприяє чудовому відпочинку і вдале розміщення клубу RIVERPOOL на березі озера зі сторони мікрорайону Дружба.


Музика, яка звучить тут на вечірках варіюється від сучасних гарячих хітів 80-х та 90-х, r'n'b, latino до радісної теплої пляжної музики. Перетинаючи поріг RIVERPOOL гості поринають в атмосферу безмежного всехітового відриву. Цьому сприяють і ді-джеї, пі-джеї, ведучі та запрошені артисти, які ведуть різні вечірки та конкурси з подарунками.


Якщо ви тернополянин та віддаєте перевагу активному відпочинку, бронюйте столик онлайн в РК RIVERPOOL, та приходьте з друзями весело провести час в одному з найцікавіших нічних клубів рідного міста. Якщо ви вперше приїхали в Тернопіль, то радимо забронювати столик онлайн та відвідати RIVERPOOL хоча б тому, щоб пізнати життя цього прекрасного міста зсередини.

#Videorecords
Unfortunately, there are no videos added at this moment

#Events & Specials

Unfortunately, there are no events and specials added at this moment.
#Reviews of Нічний клуб RIVERPOOL

In order to leave a comment,
please sign up!

Unfortunately, an administration of the place does not accept an online reservations today. We suggest you to book a table on other day
For full access please use one of your social accounts
For full access please use one of your social accounts

Sing In for Restaurateur

Sing In for Restaurateur

Forgot password?

Restore password