#Ресторан Рибаlove. online reservation, bills, promotions, photos

Unfortunately, an online table reservation is not supported by the current place. Do you want to have this possibility as soon as possible?
Yes, I really want it

#Information about the restaurant Ресторан Рибаlove

Київ
вул. Воздвиженська, 21-23
Work
11:00 - 22:00
Балканська cuisine
Португальська cuisine
Середземноморська cuisine
Average bill
600 UAH.
Ресторан Рибаlove Киев Photo 1481
Ресторан Рибаlove Киев Photo 1483
Ресторан Рибаlove Киев Photo 1484

Ресторан Рибаlove - унікальний рибний ресторан Києва, який не залишить байдужим навіть найвибагливішого гостя. Особливо його відвідування порадує любителів середземноморської кухні та рибних гурманів. Рибаlove ще один успішний проект відомого ресторатора Діми Борисова, який він плекав дуже довго щоб врешті решт запросити киян та гостей міста до ідеального рибного ресторану.


Інтерєр Рибаlove

Заклад оформлений в скандинавському стилі. По-перше, що вражає так це органічний простір в якому всі елементи дизайну виконані з натуральних матеріалів. Так стіни ресторану декоровані устричними раковинами; підлоги в цокольному приміщенні вислані дореволюційною цеглою; уздовж стін - живий мох синього і зеленого кольорів. За традицією «Сім'ї ресторанів Діми Борисова» кухня знаходиться за склом, щоб гості могли спостерігати за дивовижним процесом приготування.


Меню Рибаlove

Меню ресторану представлено стравами балканської, середземноморської та португальської кухні. Тут можна спробувати морського півня, французький рибний суп буйабес або нашу традиційну юшку. Предмет гордості закладу - рагу з морських гадів, смажена камбала плейс по-домашньому і вино, яке роблять в Італії спеціально для Рибаlove. Крім риби, тут можна також спробувати різні види молюсків.


Особливість Рибаlove в його шеф-кухарі - серб Далібор Марінковіч, який багато років працював в рибних ресторанах Хорватії, Чорногорії, Сербії та способі подачі страв. У ресторані є дві вітрини зі свіжою рибою, яку за бажанням гостей можуть відразу приготувати і подати на стіл.


Інші особливості Рибаlove

Рибаlove - ідеальне місце для проведення банкету, святкування ювілею, дня народження. Сюди варто зайти на бізнес ланч або запросити кохану людину на романтичну зустріч. Цей заклад гідний того, щоб забронювати столик онлайн та відвідати його у найближчий час. На гостей чекає смачна кухня, благородні напої, дружня атмосфера та дивовижний вид з вікон. Є столики для некурящих.


Рибаlove - найкраще місце для того, щоб відчути атмосферу Середземномор'я і відпочити від міської суєти.

#Menu Ресторан Рибаlove:

Please check the menu of Ресторан Рибаlove by clicking the link. Bon Appétit!

#Videorecords
Unfortunately, there are no videos added at this moment

#Events & Specials

Unfortunately, there are no events and specials added at this moment.
#Reviews of Ресторан Рибаlove

In order to leave a comment,
please sign up!

Unfortunately, an administration of the place does not accept an online reservations today. We suggest you to book a table on other day
For full access please use one of your social accounts
For full access please use one of your social accounts

Sing In for Restaurateur

Sing In for Restaurateur

Forgot password?

Restore password