#Ресторан Рибаlove. онлайн бронь, афиши, акции, фото

К сожалению, в данном заведении пока не доступна возможность online бронирования. Хотели бы Вы иметь такую возможность как можно быстрее?
Да, я очень этого хочу!

#Информация о заведении Ресторан Рибаlove

Київ
вул. Воздвиженська, 21-23
Работаем
11:00 - 22:00
Балканська кухня
Португальська кухня
Середземноморська кухня
Средний чек
600 грн.
Ресторан Рибаlove Киев Фото 1481
Ресторан Рибаlove Киев Фото 1483
Ресторан Рибаlove Киев Фото 1484

Ресторан Рибаlove - унікальний рибний ресторан Києва, який не залишить байдужим навіть найвибагливішого гостя. Особливо його відвідування порадує любителів середземноморської кухні та рибних гурманів. Рибаlove ще один успішний проект відомого ресторатора Діми Борисова, який він плекав дуже довго щоб врешті решт запросити киян та гостей міста до ідеального рибного ресторану.


Інтерєр Рибаlove

Заклад оформлений в скандинавському стилі. По-перше, що вражає так це органічний простір в якому всі елементи дизайну виконані з натуральних матеріалів. Так стіни ресторану декоровані устричними раковинами; підлоги в цокольному приміщенні вислані дореволюційною цеглою; уздовж стін - живий мох синього і зеленого кольорів. За традицією «Сім'ї ресторанів Діми Борисова» кухня знаходиться за склом, щоб гості могли спостерігати за дивовижним процесом приготування.


Меню Рибаlove

Меню ресторану представлено стравами балканської, середземноморської та португальської кухні. Тут можна спробувати морського півня, французький рибний суп буйабес або нашу традиційну юшку. Предмет гордості закладу - рагу з морських гадів, смажена камбала плейс по-домашньому і вино, яке роблять в Італії спеціально для Рибаlove. Крім риби, тут можна також спробувати різні види молюсків.


Особливість Рибаlove в його шеф-кухарі - серб Далібор Марінковіч, який багато років працював в рибних ресторанах Хорватії, Чорногорії, Сербії та способі подачі страв. У ресторані є дві вітрини зі свіжою рибою, яку за бажанням гостей можуть відразу приготувати і подати на стіл.


Інші особливості Рибаlove

Рибаlove - ідеальне місце для проведення банкету, святкування ювілею, дня народження. Сюди варто зайти на бізнес ланч або запросити кохану людину на романтичну зустріч. Цей заклад гідний того, щоб забронювати столик онлайн та відвідати його у найближчий час. На гостей чекає смачна кухня, благородні напої, дружня атмосфера та дивовижний вид з вікон. Є столики для некурящих.


Рибаlove - найкраще місце для того, щоб відчути атмосферу Середземномор'я і відпочити від міської суєти.

#Меню Ресторан Рибаlove:

Ознакомьтесь с меню Ресторан Рибаlove, кликнув по ссылке. Bon Appétit!

#Видеозаписи
К сожалению, на данный момент нет опубликованных видеозаписей

#События & Акции

К сожалению, на данный момент нет запланированных событий и действующих акций.
#Отзывы о Ресторан Рибаlove

Для того, чтобы оставить свой отзыв о заведении,
авторизируй свой профиль LETSBAR!

#Другие рестораны. Киев:
К сожалению на сегодняшний день администрация заведения не принимает заявки на онлайн бронирование. Предлагаем Вам забронировать столик на другой день.
Для полного доступа воспользуйтесь аккаунтом
Для полного доступа воспользуйтесь аккаунтом

Вход для Рестораторов

Вход для Рестораторов

Забыли пароль?

Восстановление пароля