#Ресторан «Шинок». онлайн бронь, афиши, акции, фото

К сожалению, в данном заведении пока не доступна возможность online бронирования. Хотели бы Вы иметь такую возможность как можно быстрее?
Да, я очень этого хочу!

#Информация о заведении Ресторан «Шинок»

Тернопіль
Замкова, 10А
Работаем
11:00 - 23:00
Українська кухня
Європейська кухня
Средний чек
200 грн.
Ресторан «Шинок» Тернополь Фото 1381
Ресторан «Шинок» Тернополь Фото 1383
Ресторан «Шинок» Тернополь Фото 1384

Ресторан «Шинок» - колоритний заклад з українською та грузинською кухнею, надзвичайною медовухою та найсмачнішими хачапурі у місті, розташовано в центральній частині Тернополя недалеко від Тернопільського замку на мальовничій набережній озера. Шинок – справжня обитель традиційної української культури, про що свідчить інтер’єр закладу й не тільки.


Інтер’єр

Заклад має оригінальний дизайн інтер’єру, який поєднує в собі середньовіччя та сучасність. Дизайнери максимально зберегли і відтворили атмосферу початку минулого століття, в яку гармонійно вплели сучасні елементи. Все виконано з натуральних старовинних матеріалів. Це місце для тих, хто любить ф'южн культури і стилізації.


Ресторан має два зали, в яких може прийняти більше 100 гостей одночасно. Поруч із закладом обладнаний дитячий майданчик та є гарна літня тераса з дивовижним видом на озеро, на якій в теплу пору року лунає 100% жива музика молодих та вже відомих гуртів.


Кухня

Славиться Шинок і своєю кухнею. Кухарі ресторану віртуозно готують класичні страви української та європейської кухні з елементами автентичності. Тим, хто вперше завітав до Шинка радимо скуштувати фірмові страви від шеф-кухаря - Чакчука, Бігос або Метаума. Голодним Шинок не відпустить жодного гостя, бо порції тут козацькі!


До таких смачних страв і випивка гідна тут мається. Крім фірмової Медовухи барна карта містить пиво, вино з Грузії, Франції, Німеччини, Італії, Іспанії, Португалії та Чилі. А також понад 15 видів горілки, коньяк, віскі, ром, текілу…


Але справжньою родзинкою ресторану Шинок є фестиваль вина, який проходить в закладі постійно. Гостям пропонується спробувати на розлив по 50/100/200 грам понад 50-ти видів вина з різних країн світу за спеціальною ціною!


У ресторані панує високий рівень обслуговування. Кожного гостя тут зустрічають з привітністю та одним бажанням – залишити тільки приємні спогади про відпочинок у ресторації.


Цей дуже колоритний та стильний ресторан з надзвичайно затишною, майже домашньою атмосферою вартий того, щоб забронювати столик онлайн в ньому на найближчий вечір та насолодитися відмінною їжею, незабутньою Медовухою та чарівною музикою.

#Видеозаписи
К сожалению, на данный момент нет опубликованных видеозаписей

#События & Акции

К сожалению, на данный момент нет запланированных событий и действующих акций.
#Отзывы о Ресторан «Шинок»

Для того, чтобы оставить свой отзыв о заведении,
авторизируй свой профиль LETSBAR!

К сожалению на сегодняшний день администрация заведения не принимает заявки на онлайн бронирование. Предлагаем Вам забронировать столик на другой день.
Для полного доступа воспользуйтесь аккаунтом
Для полного доступа воспользуйтесь аккаунтом

Вход для Рестораторов

Вход для Рестораторов

Забыли пароль?

Восстановление пароля