#Ресторан «Шинок». online reservation, bills, promotions, photos

Unfortunately, an online table reservation is not supported by the current place. Do you want to have this possibility as soon as possible?
Yes, I really want it

#Information about the restaurant Ресторан «Шинок»

Тернопіль
Замкова, 10А
Work
11:00 - 23:00
Українська cuisine
Європейська cuisine
Average bill
200 UAH.
Ресторан «Шинок» Тернополь Photo 1381
Ресторан «Шинок» Тернополь Photo 1383
Ресторан «Шинок» Тернополь Photo 1384

Ресторан «Шинок» - колоритний заклад з українською та грузинською кухнею, надзвичайною медовухою та найсмачнішими хачапурі у місті, розташовано в центральній частині Тернополя недалеко від Тернопільського замку на мальовничій набережній озера. Шинок справжня обитель традиційної української культури, про що свідчить інтерєр закладу й не тільки.


Інтерєр

Заклад має оригінальний дизайн інтерєру, який поєднує в собі середньовіччя та сучасність. Дизайнери максимально зберегли і відтворили атмосферу початку минулого століття, в яку гармонійно вплели сучасні елементи. Все виконано з натуральних старовинних матеріалів. Це місце для тих, хто любить ф'южн культури і стилізації.


Ресторан має два зали, в яких може прийняти більше 100 гостей одночасно. Поруч із закладом обладнаний дитячий майданчик та є гарна літня тераса з дивовижним видом на озеро, на якій в теплу пору року лунає 100% жива музика молодих та вже відомих гуртів.


Кухня

Славиться Шинок і своєю кухнею. Кухарі ресторану віртуозно готують класичні страви української та європейської кухні з елементами автентичності. Тим, хто вперше завітав до Шинка радимо скуштувати фірмові страви від шеф-кухаря - Чакчука, Бігос або Метаума. Голодним Шинок не відпустить жодного гостя, бо порції тут козацькі!


До таких смачних страв і випивка гідна тут мається. Крім фірмової Медовухи барна карта містить пиво, вино з Грузії, Франції, Німеччини, Італії, Іспанії, Португалії та Чилі. А також понад 15 видів горілки, коньяк, віскі, ром, текілу


Але справжньою родзинкою ресторану Шинок є фестиваль вина, який проходить в закладі постійно. Гостям пропонується спробувати на розлив по 50/100/200 грам понад 50-ти видів вина з різних країн світу за спеціальною ціною!


У ресторані панує високий рівень обслуговування. Кожного гостя тут зустрічають з привітністю та одним бажанням залишити тільки приємні спогади про відпочинок у ресторації.


Цей дуже колоритний та стильний ресторан з надзвичайно затишною, майже домашньою атмосферою вартий того, щоб забронювати столик онлайн в ньому на найближчий вечір та насолодитися відмінною їжею, незабутньою Медовухою та чарівною музикою.

#Videorecords
Unfortunately, there are no videos added at this moment

#Events & Specials

Unfortunately, there are no events and specials added at this moment.
#Reviews of Ресторан «Шинок»

In order to leave a comment,
please sign up!

Unfortunately, an administration of the place does not accept an online reservations today. We suggest you to book a table on other day
For full access please use one of your social accounts
For full access please use one of your social accounts

Sing In for Restaurateur

Sing In for Restaurateur

Forgot password?

Restore password