#Остання Барикада. online reservation, bills, promotions, photos

Unfortunately, an online table reservation is not supported by the current place. Do you want to have this possibility as soon as possible?
Yes, I really want it

#Information about the restaurant Остання Барикада

Київ
майдан Незалежності, 1
Work
10:00 - 23:55
Українська cuisine
авторська cuisine
Average bill
350 UAH.
Остання Барикада Киев Photo 1471
Остання Барикада Киев Photo 1472
Остання Барикада Киев Photo 1473
Остання Барикада Киев Photo 1474
Остання Барикада Киев Photo 1475
Остання Барикада Киев Photo 1476
Остання Барикада Киев Photo 1477
Остання Барикада Киев Photo 1478
Остання Барикада Киев Photo 1479

«Остання Барикада» - арт-гастрономічний простір, місце зустрічі вільних людей, що впевнено будують майбутнє. У нього немає точної адреси, а щоб зайти всередину, потрібно назвати пароль. Якщо ваші літературні пізнання української класики невеликі, допоможуть підказки. Головне, не сумніватися в своєму успіху.


Мета закладу - стати місцем для обговорення культурних ініціатив, зустрічей і спілкування тих, хто поділяє такі універсальні цінності, як свобода, повага і толерантність. Не дивно, що ресторан став переможцем Національної ресторанної премії СОЛЬ® 2016 року в категорії "Відкриття року".


Інтер'єр ресторану Остання Барикада

Сучасний інтер'єр від LOFT BURO наповнений змістом, великою кількістю світла і безліччю символів. Зрозуміти і відчути останні можна на екскурсії, яку вам обов'язково запропонують, якщо ви тут вперше. На затишній сцені перед триярусною секцією проходять концерти українських музикантів, зустрічі з письменниками, лекції та інші заходи. А кожен місяць в ОБ відкривається нова виставка живопису, ілюстрацій і фото.


В оформленні викорастані артефакти трьох сучасних українських революцій - Революції на граніті (1990), Помаранчевої революції (2004) і Революції Переваги (2014 року). Затишний зал «Штаб» привертає увагу бібліотекою з кращимих українськими книгами і фундаментом Печерських воріт XVIII століття, на місці яких колись була найдавніша остання барикада киян - Лядські ворота, взяті ханом Батиєм в 1240 році.


«Остання Барикада» - дуже демократичний і відкритий простір. Більше 50% відвідувачів - іноземці, які прагнуть відкрити сучасну Україну з гастрономічної і не тільки сторони. Заклад акумулює все найкраще, що є в українській історії та культурі, переосмислює їх і відкриває світові. У магазині ексклюзивних українських товарів на вході можна придбати цікаві книги українською та англійською мовою, прикраси та одяг від українських дизайнерів, авторську кераміку (в тому числі кримськотатарських майстрів), небанальні сувеніри та багато іншого.


Меню ресторану Остання Барикада

«Остання Барикада» - це 100% українська гастрономія і 100% український бар. Всі продукти і напої - тільки місцеві: херсонські устриці, витримане м'ясо для стейків, сири, ратафії і настоянки.


Радимо спробувати смажені телячі мізки з соусом з бадилля і коноплі (128 грн.), Салат з печеним гарбузом, журавлиною і козячим сиром (98 грн.), CHICKEN KYIV з судака (189 грн.). Серед компаній друзів дуже популярний м'ясної сет: курка, нутрія, свиняче ребро, козеня, рвана свинина і Зіньківська ковбаса. Все подається з соліннями, маринованими грибами і соусом (659 грн.).


Гордість Останньої Барикади - перший 100% український бар, де зібрані найкращі вина, пиво і міцні напої з усієї країни. Келих вина коштує від 39 грн. Стільки ж просять за чарку вишуканої ратафії або настоянки: наприклад, з можжевельника на джині або пейсаховки. Коктейлі - тільки авторські, зі свого алкоголю, і всі по 89 грн.


Серед ресторанних достоїнств також, відкрита кухня, акваріум з херсонськими устрицями, значна колекція фермерських українських сирів, м'ясних специалітетів та вин, більше 30 видів настоянок і дистилятів, коньяків і віскі, вироблених в Україні.


Інші особливості Останньої Барикади

Серед послуг ОБ: виступи українських музичних колективів, музей, десерт-меню, проведення банкетів, безкоштовний Wi-Fi, гриль, дні народження, вулична парковка.


В ресторані проходять винно-поетичні вечори, джазові та блюзові концерти, лекції та зустрічі з цікавими людьми. З графіком заходів можна ознайомитись на цій же сторінці нижче, а також і забронювати столик онлайн заздалегідь.

#Menu Остання Барикада:

Please check the menu of Остання Барикада by clicking the link. Bon Appétit!

#Videorecords
Unfortunately, there are no videos added at this moment

#Events & Specials

Unfortunately, there are no events and specials added at this moment.
#Reviews of Остання Барикада

In order to leave a comment,
please sign up!

Unfortunately, an administration of the place does not accept an online reservations today. We suggest you to book a table on other day
For full access please use one of your social accounts
For full access please use one of your social accounts

Sing In for Restaurateur

Sing In for Restaurateur

Forgot password?

Restore password