#Клуб-ресторан Opera. онлайн бронь, афиши, акции, фото

К сожалению, в данном заведении пока не доступна возможность online бронирования. Хотели бы Вы иметь такую возможность как можно быстрее?
Да, я очень этого хочу!

#Информация о заведении Клуб-ресторан Opera

Тернополь
вул. Білецька, 1
Работаем
12:00 - 00:00
Європейська
кухня
Средний чек
150 грн.
Клуб-ресторан Opera Тернополь Фото 1340
Клуб-ресторан Opera Тернополь Фото 1341
Клуб-ресторан Opera Тернополь Фото 1342
Клуб-ресторан Opera Тернополь Фото 1343
Клуб-ресторан Opera Тернополь Фото 1344

Клуб-ресторан Opera є серцем розважального комплексу МAXIM, розташованому у самому центрі Тернополя на набережній озера. Цей заклад є взірцем відпочинку преміум-класу на протязі багатьох років. В Опера все сприяє насиченому та комфортному проведенню вільного часу: його розміри та новаторські технічні рішення для якісного повного звуку. Сьогодні Опера це гарантія цікавого та вибухового відпочинку.


Вдале обєднання нічного клубу та ресторану в одне ціле дозволяє гостям відпочивати тут як в будні так й у вихідні дні з максимальним комфортом. Якщо не знаєте де б провести вікенд, то зробіть свій вибір на користь Опера. Адже у вихідні в цьому клубі можна спостерігати за видовищними шоу, відриватися на танцполі під запальну музику в стилі Nu Disco, Deep House, R N B, Pop від найкращих діджеїв України та Європи. А широкий вибір коктейлів тільки додає енергії та робить відпочинок більш насиченим. Клуб Опера завжди дивує своїх гостей новими неймовірними вечірками.


В ресторані на вас чекає оновлене меню з широким вибором смачних страв, адже тут готують справжні кулінарні шедеври за допомогою нових високоякісних технологій. Клуб-ресторан Opera чудово підходить для проведення банкетів, весілля, дня народження, корпоративів тощо.


Опера це ідеальний відпочинок для простих та стильних людей! Бронюйте столик онлайн, адже тут варто бути!

#Видеозаписи
К сожалению, на данный момент нет опубликованных видеозаписей

#События & Акции

К сожалению, на данный момент нет запланированных событий и действующих акций.
#Отзывы о Клуб-ресторан Opera

Для того, чтобы оставить свой отзыв о заведении,
авторизируй свой профиль LETSBAR!

К сожалению на сегодняшний день администрация заведения не принимает заявки на онлайн бронирование. Предлагаем Вам забронировать столик на другой день.
Для полного доступа воспользуйтесь аккаунтом
Для полного доступа воспользуйтесь аккаунтом

Вход для Рестораторов

Вход для Рестораторов

Забыли пароль?

Восстановление пароля