#Клуб-ресторан Opera. online reservation, bills, promotions, photos

Unfortunately, an online table reservation is not supported by the current place. Do you want to have this possibility as soon as possible?
Yes, I really want it

#Information about the restaurant Клуб-ресторан Opera

Тернополь
вул. Білецька, 1
Work
12:00 - 00:00
Європейська
cuisine
Average bill
150 UAH.
Клуб-ресторан Opera Тернополь Photo 1340
Клуб-ресторан Opera Тернополь Photo 1341
Клуб-ресторан Opera Тернополь Photo 1342
Клуб-ресторан Opera Тернополь Photo 1343
Клуб-ресторан Opera Тернополь Photo 1344

Клуб-ресторан Opera є серцем розважального комплексу МAXIM, розташованому у самому центрі Тернополя на набережній озера. Цей заклад є взірцем відпочинку преміум-класу на протязі багатьох років. В Опера все сприяє насиченому та комфортному проведенню вільного часу: його розміри та новаторські технічні рішення для якісного повного звуку. Сьогодні Опера це гарантія цікавого та вибухового відпочинку.


Вдале обєднання нічного клубу та ресторану в одне ціле дозволяє гостям відпочивати тут як в будні так й у вихідні дні з максимальним комфортом. Якщо не знаєте де б провести вікенд, то зробіть свій вибір на користь Опера. Адже у вихідні в цьому клубі можна спостерігати за видовищними шоу, відриватися на танцполі під запальну музику в стилі Nu Disco, Deep House, R N B, Pop від найкращих діджеїв України та Європи. А широкий вибір коктейлів тільки додає енергії та робить відпочинок більш насиченим. Клуб Опера завжди дивує своїх гостей новими неймовірними вечірками.


В ресторані на вас чекає оновлене меню з широким вибором смачних страв, адже тут готують справжні кулінарні шедеври за допомогою нових високоякісних технологій. Клуб-ресторан Opera чудово підходить для проведення банкетів, весілля, дня народження, корпоративів тощо.


Опера це ідеальний відпочинок для простих та стильних людей! Бронюйте столик онлайн, адже тут варто бути!

#Videorecords
Unfortunately, there are no videos added at this moment

#Events & Specials

Unfortunately, there are no events and specials added at this moment.
#Reviews of Клуб-ресторан Opera

In order to leave a comment,
please sign up!

Unfortunately, an administration of the place does not accept an online reservations today. We suggest you to book a table on other day
For full access please use one of your social accounts
For full access please use one of your social accounts

Sing In for Restaurateur

Sing In for Restaurateur

Forgot password?

Restore password