#Дружня ресторація Мамонт. онлайн бронь, афиши, акции, фото

К сожалению, в данном заведении пока не доступна возможность online бронирования. Хотели бы Вы иметь такую возможность как можно быстрее?
Да, я очень этого хочу!

#Информация о заведении Дружня ресторація Мамонт

Тернопіль
Майдан Мистецтв, 3
Работаем
11:00 - 23:00
Українська кухня
Європейська кухня
Средний чек
200 грн.
Дружня ресторація Мамонт Тернополь Фото 1385
Дружня ресторація Мамонт Тернополь Фото 1386
Дружня ресторація Мамонт Тернополь Фото 1387
Дружня ресторація Мамонт Тернополь Фото 1388
Дружня ресторація Мамонт Тернополь Фото 1389

Дружня ресторація Мамонт атмосферний заклад Тернополя. Розташувався ресторан в будівлі обласного краєзнавчого музею і концептуально присвячений головному його експонату, звідси й відповідна назва закладу. Мамонт пропонує своїм гостям не лише смачно поїсти, а й відсвяткувати важливу подію чи провести власний захід у затишному місті з незвичайно красивим інтерєром та мальовничою літньою терасою.


Інтерєр

У дружньої ресторації інтерєр розроблений таким чином, щоб кожен гість незалежно від свого статусу, вподобань та віку знайшов для себе щось цікаве та надзвичайне для комфортного перебування. Кожна дрібничка інтерєру продумана та втілена зі смаком та любовю. На затятого книголюба тут очікує цілий стелаж з різними виданнями, дівчатам прийдуть до вподоби милі котики, які грайливо розміщені по диванах, оцінювачі сучасного мистецтва можуть насолоджуватися картиною художника-реставратора Андрія Чернець. Крім роботи Андрія стіни прикрашають ще й картини місцевої дизайнерки, а колекція листівок з особистої збірки одного з засновників ресторації Лілії. Стеля прикрашена букетом із лампочок, а на стіні розміщений шведський алфавіт, в стіні фейкове бра. Навіть стілці тут не звичайні сучасні, а антикварні. Деякі з ХVIII століття, деяким по 50-60 років. Всі вони куплялися та вимінювалися поступово, потім були відреставровані, щоб прикрашати собою заклад та нести зручність гостям.


Кухня ресторану Мамонт

До складання меню в ресторації підійшли не менш професійно, ніж до оформлення залу. Над ним працювала ціла команда фахівців до складу якої увійшли тернопільські повари та столичний шеф-кухар. Результатом цієї злагодженої роботи стала фірмова страва закладу пивний суп та багато інших смаколиків класичної європейської та української кухні.


Особливу увагу хочеться віддати фірмовому пиву. Мамонт пропонує гостям пиво з невеличкої броварні під Тернополем Великих Бірок. Пиво там варить справжній фанат цієї справи, який створив свій «Пивний двір» з нуля. Сьогодні його пиво вариться на сучасному новому обладнанні, пройшло дегустаційну комісію та отримало всі підтвердження якості. А неповторний смак його оцінений вже багатьма гостями ресторації та не тільки.


Інші принади дружньої ресторації Мамонт

Тут сподобається не лише палеонтологам. Мамонт потурбувався про всіх. Для працюючих в ресторані є безперебійний Wi-Fi, для відпочинку в колі друзів смачні закуски та пиво в поєднанні з доброзичливою аурою та бездоганним сервісом, для романтичної вечері ненавязлива музика, свічки та троянди. Вечорами в ресторані проходять концерти живої музики. В цьому закладі немає хіба що наскальних малюнків, та не вистачає тільки одного вас! Тож не зволікайте та бронюйте столик онлайн саме зараз у дружній ресторації Мамонт. Гарантуємо, ви закохаєтесь в це місце.

#Видеозаписи
К сожалению, на данный момент нет опубликованных видеозаписей

#События & Акции

К сожалению, на данный момент нет запланированных событий и действующих акций.
#Отзывы о Дружня ресторація Мамонт

Для того, чтобы оставить свой отзыв о заведении,
авторизируй свой профиль LETSBAR!

К сожалению на сегодняшний день администрация заведения не принимает заявки на онлайн бронирование. Предлагаем Вам забронировать столик на другой день.
Для полного доступа воспользуйтесь аккаунтом
Для полного доступа воспользуйтесь аккаунтом

Вход для Рестораторов

Вход для Рестораторов

Забыли пароль?

Восстановление пароля