#Дружня ресторація Мамонт. online reservation, bills, promotions, photos

Unfortunately, an online table reservation is not supported by the current place. Do you want to have this possibility as soon as possible?
Yes, I really want it

#Information about the restaurant Дружня ресторація Мамонт

Тернопіль
Майдан Мистецтв, 3
Work
11:00 - 23:00
Українська cuisine
Європейська cuisine
Average bill
200 UAH.
Дружня ресторація Мамонт Тернополь Photo 1385
Дружня ресторація Мамонт Тернополь Photo 1386
Дружня ресторація Мамонт Тернополь Photo 1387
Дружня ресторація Мамонт Тернополь Photo 1388
Дружня ресторація Мамонт Тернополь Photo 1389

Дружня ресторація Мамонт атмосферний заклад Тернополя. Розташувався ресторан в будівлі обласного краєзнавчого музею і концептуально присвячений головному його експонату, звідси й відповідна назва закладу. Мамонт пропонує своїм гостям не лише смачно поїсти, а й відсвяткувати важливу подію чи провести власний захід у затишному місті з незвичайно красивим інтерєром та мальовничою літньою терасою.


Інтерєр

У дружньої ресторації інтерєр розроблений таким чином, щоб кожен гість незалежно від свого статусу, вподобань та віку знайшов для себе щось цікаве та надзвичайне для комфортного перебування. Кожна дрібничка інтерєру продумана та втілена зі смаком та любовю. На затятого книголюба тут очікує цілий стелаж з різними виданнями, дівчатам прийдуть до вподоби милі котики, які грайливо розміщені по диванах, оцінювачі сучасного мистецтва можуть насолоджуватися картиною художника-реставратора Андрія Чернець. Крім роботи Андрія стіни прикрашають ще й картини місцевої дизайнерки, а колекція листівок з особистої збірки одного з засновників ресторації Лілії. Стеля прикрашена букетом із лампочок, а на стіні розміщений шведський алфавіт, в стіні фейкове бра. Навіть стілці тут не звичайні сучасні, а антикварні. Деякі з ХVIII століття, деяким по 50-60 років. Всі вони куплялися та вимінювалися поступово, потім були відреставровані, щоб прикрашати собою заклад та нести зручність гостям.


Кухня ресторану Мамонт

До складання меню в ресторації підійшли не менш професійно, ніж до оформлення залу. Над ним працювала ціла команда фахівців до складу якої увійшли тернопільські повари та столичний шеф-кухар. Результатом цієї злагодженої роботи стала фірмова страва закладу пивний суп та багато інших смаколиків класичної європейської та української кухні.


Особливу увагу хочеться віддати фірмовому пиву. Мамонт пропонує гостям пиво з невеличкої броварні під Тернополем Великих Бірок. Пиво там варить справжній фанат цієї справи, який створив свій «Пивний двір» з нуля. Сьогодні його пиво вариться на сучасному новому обладнанні, пройшло дегустаційну комісію та отримало всі підтвердження якості. А неповторний смак його оцінений вже багатьма гостями ресторації та не тільки.


Інші принади дружньої ресторації Мамонт

Тут сподобається не лише палеонтологам. Мамонт потурбувався про всіх. Для працюючих в ресторані є безперебійний Wi-Fi, для відпочинку в колі друзів смачні закуски та пиво в поєднанні з доброзичливою аурою та бездоганним сервісом, для романтичної вечері ненавязлива музика, свічки та троянди. Вечорами в ресторані проходять концерти живої музики. В цьому закладі немає хіба що наскальних малюнків, та не вистачає тільки одного вас! Тож не зволікайте та бронюйте столик онлайн саме зараз у дружній ресторації Мамонт. Гарантуємо, ви закохаєтесь в це місце.

#Videorecords
Unfortunately, there are no videos added at this moment

#Events & Specials

Unfortunately, there are no events and specials added at this moment.
#Reviews of Дружня ресторація Мамонт

In order to leave a comment,
please sign up!

Unfortunately, an administration of the place does not accept an online reservations today. We suggest you to book a table on other day
For full access please use one of your social accounts
For full access please use one of your social accounts

Sing In for Restaurateur

Sing In for Restaurateur

Forgot password?

Restore password