#Куркуль - Ресторація М'яса та Сала. online reservation, bills, promotions, photos

Куркуль - Ресторація М'яса та Сала

Хмельницкий, вул. Героїв Майдану, 8
check on the map
the best way to gather friends
together at one table

Do you plan your rest for the evening? We now everything about interesting events in the city. You just need to book a table and tell your friends: "letsbar together!"

the best way to gather friends
together at one table

Do you plan your rest for the evening? We now everything about interesting events in the city. You just need to book a table and tell your friends: "letsbar together!"

#Information about the restaurant Куркуль - Ресторація М'яса та Сала

Хмельницкий
вул. Героїв Майдану, 8
Work
12:00 - 23:00
Українська
cuisine
Average bill
200 UAH.
Куркуль - Ресторація М'яса та Сала Хмельницкий Photo 1218
Куркуль - Ресторація М'яса та Сала Хмельницкий Photo 1219
Куркуль - Ресторація М'яса та Сала Хмельницкий Photo 1220
Куркуль - Ресторація М'яса та Сала Хмельницкий Photo 1221
Куркуль - Ресторація М'яса та Сала Хмельницкий Photo 1222
Куркуль - Ресторація М'яса та Сала Хмельницкий Photo 1223

Сім'я затишних ресторанів Хмельницького поповнилася новим закладом - Ресторація м'яса та сала "Куркуль", який розташувався за адресою вулиця Героїв Майдану, 8.


Куркуль - це відмінне місце для проведення будь-якого заходу, а також ідеальне рішення для чудового відпочинку. Тут вас чекає прекрасна ексклюзивна кухня, унікальний інтер'єр. З відкриттям Куркуль хмельничани здобули ще одне місце для смачного, комфортного і якісного відпочинку. Дизайн, кухня, привітний прийом тут все на вищому рівні.


Інтер'єр


Проект виконаний в стилі лофт з елементами етніки. В текстилі, елементах декору і освітленні простежуються національні мотиви нашої країни. Інтер'єр ресторану це сучасна інтерпретація вікових традицій української культури. Заклад прикрашає українська серія картин художника Наталії Головченко, які з'єднавшись з національними орнаментами в обробці, посудом і елементами декору з глини створили неповторну атмосферу сімейного затишку і теплого домашнього вогнища, звичну кожному українцю.


Меню


Українська ресторація сала і м'яса - саме така ідея закладена в концепцію цього закладу! Ресторан повинен відібражати культуру народу і країни, в якій він знаходиться, адже кулінарія - це найкращий винахід людства і ніщо з ним не зрівняється. Просто ми зробили його повсякденним і забули, як треба захоплюватися їжею, яку споживаємо, - упевнені творці цього надзвичайного закладу.


Гостинність, достаток і щедрість ось основні правила ресторації Куркуль. Пошана і любов до своїх гостей джерело життя ресторану, а гарний настрій, ввічливість та посмішки персоналу тут є завжди і для всіх. В цьому закладі цінують та шанують кожного гостя, який вирішив відпочити зі справжнім рідним українським колоритом. Тут відроджується гастрономічна Україна з новими традиціями та смаками!


Куркуль впевнено стає улюбленим місцем для відпочинку та ділових зустрічей, як для хмельничан так і гостей міста. Відвідавши цей ресторан ви точно відчуєте незбагнені гастрономічні емоції! То як, вам вже захотілося забронювати столик онлайн в Куркуль якомога скоріше?

#Menu Куркуль - Ресторація М'яса та Сала:

Please check the menu of Куркуль - Ресторація М'яса та Сала by clicking the link. Bon Appétit!

#Other Restaurants. Хмельницкий:
#Videorecords
Unfortunately, there are no videos added at this moment

#Events & Specials

Unfortunately, there are no events and specials added at this moment.
#Reviews of Куркуль - Ресторація М'яса та Сала

In order to leave a comment,
please sign up!

Їжа - не смачно; Обслуговування - погано; Відношення до клієнтів - дуже погано; Були перший і останній раз.
15.02.2020 / 12:40

Мабуть найгірше місце де була наша компанія друзів. Пиво принесли з третього нагадування коктелі на барі робили хв 30.дорого неймовірно. Ціна в основному за 100гр, а не ща порцію то ж визначитися, скільки коштуватиме замовлення неможливо. Тарілки величезні, а в них порожньо. Не рекомендую. До речі офіціантки, а їх ми бачили 2 поняття не мали, що входить до складу коктейлю чи вибраного блюда. Доречі, в закладі було зайнято 2 столика з 18:00 до23:00 о то ж довго не протримаються.
29.04.2018 / 12:07

#Other Restaurants. Хмельницкий:
Unfortunately, an administration of the place does not accept an online reservations today. We suggest you to book a table on other day
For full access please use one of your social accounts
For full access please use one of your social accounts

Sing In for Restaurateur

Sing In for Restaurateur

Forgot password?

Restore password