#Куркуль - Ресторація М'яса та Сала. онлайн бронь, афиши, акции, фото

Куркуль - Ресторація М'яса та Сала

Хмельницкий, вул. Героїв Майдану, 8
посмотреть на карте
лучший способ собрать друзей
вместе за одним столом

Планируешь вечер? Мы в курсе всех самых интересных событий в городе, тебе остается только забронировать столик и сказать своим друзьям: "letsbar together!"

#Информация о заведении Куркуль - Ресторація М'яса та Сала

Хмельницкий
вул. Героїв Майдану, 8
Работаем
12:00 - 23:00
Українська
кухня
Средний чек
200 грн.
Куркуль - Ресторація М'яса та Сала Хмельницкий Фото 1218
Куркуль - Ресторація М'яса та Сала Хмельницкий Фото 1219
Куркуль - Ресторація М'яса та Сала Хмельницкий Фото 1220
Куркуль - Ресторація М'яса та Сала Хмельницкий Фото 1221
Куркуль - Ресторація М'яса та Сала Хмельницкий Фото 1222
Куркуль - Ресторація М'яса та Сала Хмельницкий Фото 1223

Сім'я затишних ресторанів Хмельницького поповнилася новим закладом - Ресторація м'яса та сала "Куркуль", який розташувався за адресою вулиця Героїв Майдану, 8.


Куркуль - це відмінне місце для проведення будь-якого заходу, а також ідеальне рішення для чудового відпочинку. Тут вас чекає прекрасна ексклюзивна кухня, унікальний інтер'єр. З відкриттям Куркуль хмельничани здобули ще одне місце для смачного, комфортного і якісного відпочинку. Дизайн, кухня, привітний прийом тут все на вищому рівні.


Інтер'єр


Проект виконаний в стилі лофт з елементами етніки. В текстилі, елементах декору і освітленні простежуються національні мотиви нашої країни. Інтер'єр ресторану це сучасна інтерпретація вікових традицій української культури. Заклад прикрашає українська серія картин художника Наталії Головченко, які з'єднавшись з національними орнаментами в обробці, посудом і елементами декору з глини створили неповторну атмосферу сімейного затишку і теплого домашнього вогнища, звичну кожному українцю.


Меню


Українська ресторація сала і м'яса - саме така ідея закладена в концепцію цього закладу! Ресторан повинен відібражати культуру народу і країни, в якій він знаходиться, адже кулінарія - це найкращий винахід людства і ніщо з ним не зрівняється. Просто ми зробили його повсякденним і забули, як треба захоплюватися їжею, яку споживаємо, - упевнені творці цього надзвичайного закладу.


Гостинність, достаток і щедрість ось основні правила ресторації Куркуль. Пошана і любов до своїх гостей джерело життя ресторану, а гарний настрій, ввічливість та посмішки персоналу тут є завжди і для всіх. В цьому закладі цінують та шанують кожного гостя, який вирішив відпочити зі справжнім рідним українським колоритом. Тут відроджується гастрономічна Україна з новими традиціями та смаками!


Куркуль впевнено стає улюбленим місцем для відпочинку та ділових зустрічей, як для хмельничан так і гостей міста. Відвідавши цей ресторан ви точно відчуєте незбагнені гастрономічні емоції! То як, вам вже захотілося забронювати столик онлайн в Куркуль якомога скоріше?

#Меню Куркуль - Ресторація М'яса та Сала:

Ознакомьтесь с меню Куркуль - Ресторація М'яса та Сала, кликнув по ссылке. Bon Appétit!

#Другие рестораны. Хмельницкий:
#Видеозаписи
К сожалению, на данный момент нет опубликованных видеозаписей

#События & Акции

К сожалению, на данный момент нет запланированных событий и действующих акций.
#Отзывы о Куркуль - Ресторація М'яса та Сала

Для того, чтобы оставить свой отзыв о заведении,
авторизируй свой профиль LETSBAR!

Мабуть найгірше місце де була наша компанія друзів. Пиво принесли з третього нагадування коктелі на барі робили хв 30.дорого неймовірно. Ціна в основному за 100гр, а не ща порцію то ж визначитися, скільки коштуватиме замовлення неможливо. Тарілки величезні, а в них порожньо. Не рекомендую. До речі офіціантки, а їх ми бачили 2 поняття не мали, що входить до складу коктейлю чи вибраного блюда. Доречі, в закладі було зайнято 2 столика з 18:00 до23:00 о то ж довго не протримаються.
29.04.2018 / 12:07

#Другие рестораны. Хмельницкий:
К сожалению на сегодняшний день администрация заведения не принимает заявки на онлайн бронирование. Предлагаем Вам забронировать столик на другой день.
Для полного доступа воспользуйтесь аккаунтом
Для полного доступа воспользуйтесь аккаунтом

Вход для Рестораторов

Вход для Рестораторов

Забыли пароль?

Восстановление пароля