#Коза Бар. онлайн бронь, афиши, акции, фото

К сожалению, в данном заведении пока не доступна возможность online бронирования. Хотели бы Вы иметь такую возможность как можно быстрее?
Да, я очень этого хочу!

#Информация о заведении Коза Бар

Тернопіль
бульв. Шевченка, 23
Работаем
8:30 – 23:00
Европейская
кухня
Средний чек
150 грн.
Коза Бар Тернополь Фото 1292
Коза Бар Тернополь Фото 1293
Коза Бар Тернополь Фото 1294

Арт-бар Коза нестандартний, музично-розважальний заклад міста. Коза виділяється серед інших пабів та барів своєю атмосферою, де все дихає творчістю. Це місце найпопулярніше пристанище творчої богеми Тернополя від співаків, музикантів та художників до архітекторів. Коза не тільки надихає на творчі подвиги, а й дає унікальну можливість реалізувати себе на сцені бару. Тут проходять літературні та художні вечори, покази кіностричок, виставки, конкурси для молодих виконавців, музичні вечірки різних жанрів.


Інтерєр

Бар розташовано у центрі Тернополя, в будівлі класичного стилю початку XX століття, який є архітектурною домінантою всього кварталу. Заклад має три зали: Основний, Читальний (Бібліотека) та Відео. Інтерєр бару повністю відповідає стилю будівлі, в якому він розмістився. Реконструкція будівлі проведена так вдало, що дозволила зберегти у закладі дух той старовини, яка притаманна багатьом львівським будівлям, і якої так небагато в Тернополі.


Обстановка бару демократична та творча і в ній приємно посидіти з друзями, пообідати або відпочити за переглядом фільму та цікавою книжкою. Також можливо провести діловий обід або попрацювати в інтернеті завдяки стабільному Wi-Fi на всій території закладу. А увечері є можливість відвідати моноспектакль або тематичну музичну вечірку.


Меню бар Коза

Кухня закладу змішана. В ньому ви зможете знайти блюда української, італійської, мексиканської кухні і, навіть екзотичні страви Лівану. Фірмовими блюдами закладу є салати та випічка. Ви можете зайти в «Коза» як на чашечку чаю або запашної кави з десертом, так і на келих вина чи пива. А взагалі то обширна карта бару здивує й найвибагливішого гурмана.


Додаткові радощі від Коза

Арт-бар спроектований таким чином, що тут комфортно кожному гостю в будь-якому залі. Влітку активна молодь полюбляє проводити час на відкритій терасі за бокалом квасу чи пива. В Читальному залі панує спокійна атмосфера. А ось у Музичному завжди ейфорійний настрій та море народу.


Арт-бар Коза оберігає теплу душу рідного міста, плекає його все ще молодій геній. Цей заклад створений для нестандартних зустрічей нестатичних людей. Бронюй стіл онлайн та приєднуйся!

#Другие бары. Тернополь:
#Видеозаписи
К сожалению, на данный момент нет опубликованных видеозаписей

#События & Акции

К сожалению, на данный момент нет запланированных событий и действующих акций.
#Отзывы о Коза Бар

Для того, чтобы оставить свой отзыв о заведении,
авторизируй свой профиль LETSBAR!

#Другие бары. Тернополь:
К сожалению на сегодняшний день администрация заведения не принимает заявки на онлайн бронирование. Предлагаем Вам забронировать столик на другой день.
Для полного доступа воспользуйтесь аккаунтом
Для полного доступа воспользуйтесь аккаунтом

Вход для Рестораторов

Вход для Рестораторов

Забыли пароль?

Восстановление пароля