#Коза Бар. online reservation, bills, promotions, photos

Unfortunately, an online table reservation is not supported by the current place. Do you want to have this possibility as soon as possible?
Yes, I really want it

#Information about the restaurant Коза Бар

Тернопіль
бульв. Шевченка, 23
Work
08:30 - 23:00
Европейская
cuisine
Average bill
150 UAH.
Коза Бар Тернополь Photo 1292
Коза Бар Тернополь Photo 1293
Коза Бар Тернополь Photo 1294

Арт-бар Коза нестандартний, музично-розважальний заклад міста. Коза виділяється серед інших пабів та барів своєю атмосферою, де все дихає творчістю. Це місце найпопулярніше пристанище творчої богеми Тернополя від співаків, музикантів та художників до архітекторів. Коза не тільки надихає на творчі подвиги, а й дає унікальну можливість реалізувати себе на сцені бару. Тут проходять літературні та художні вечори, покази кіностричок, виставки, конкурси для молодих виконавців, музичні вечірки різних жанрів.


Інтерєр

Бар розташовано у центрі Тернополя, в будівлі класичного стилю початку XX століття, який є архітектурною домінантою всього кварталу. Заклад має три зали: Основний, Читальний (Бібліотека) та Відео. Інтерєр бару повністю відповідає стилю будівлі, в якому він розмістився. Реконструкція будівлі проведена так вдало, що дозволила зберегти у закладі дух той старовини, яка притаманна багатьом львівським будівлям, і якої так небагато в Тернополі.


Обстановка бару демократична та творча і в ній приємно посидіти з друзями, пообідати або відпочити за переглядом фільму та цікавою книжкою. Також можливо провести діловий обід або попрацювати в інтернеті завдяки стабільному Wi-Fi на всій території закладу. А увечері є можливість відвідати моноспектакль або тематичну музичну вечірку.


Меню бар Коза

Кухня закладу змішана. В ньому ви зможете знайти блюда української, італійської, мексиканської кухні і, навіть екзотичні страви Лівану. Фірмовими блюдами закладу є салати та випічка. Ви можете зайти в «Коза» як на чашечку чаю або запашної кави з десертом, так і на келих вина чи пива. А взагалі то обширна карта бару здивує й найвибагливішого гурмана.


Додаткові радощі від Коза

Арт-бар спроектований таким чином, що тут комфортно кожному гостю в будь-якому залі. Влітку активна молодь полюбляє проводити час на відкритій терасі за бокалом квасу чи пива. В Читальному залі панує спокійна атмосфера. А ось у Музичному завжди ейфорійний настрій та море народу.


Арт-бар Коза оберігає теплу душу рідного міста, плекає його все ще молодій геній. Цей заклад створений для нестандартних зустрічей нестатичних людей. Бронюй стіл онлайн та приєднуйся!

#Other Bars. Тернополь:
#Videorecords
Unfortunately, there are no videos added at this moment

#Events & Specials

Unfortunately, there are no events and specials added at this moment.
#Reviews of Коза Бар

In order to leave a comment,
please sign up!

#Other Bars. Тернополь:
Unfortunately, an administration of the place does not accept an online reservations today. We suggest you to book a table on other day
For full access please use one of your social accounts
For full access please use one of your social accounts

Sing In for Restaurateur

Sing In for Restaurateur

Forgot password?

Restore password