#Ковчег. онлайн бронь, афиши, акции, фото

К сожалению, в данном заведении пока не доступна возможность online бронирования. Хотели бы Вы иметь такую возможность как можно быстрее?
Да, я очень этого хочу!

#Информация о заведении Ковчег

Тернопіль
вул. Живова, 5
Работаем
11:00 - 23:00
Українська кухня
авторська кухня
домашня кухня
Средний чек
200 грн.
Ковчег Тернополь Фото 1316
Ковчег Тернополь Фото 1325
Ковчег Тернополь Фото 1327

Ковчег ресторан-пивоварня в Тернополі єдиний унікальний проект екологічного ресторану в Україні. Він спроектований із застосуванням поновлювальних енергоджерел і має найбільшу в Україні кількість топіарій величезних фігур тварин з квітів та рослин, які є справжніми витворами мистецтва.


Інтерєр

Будівля ресторану має форму величезного корабля. Матеріали, використані при будівлі та внутрішньому убранству закладу переважно натуральні. Деревині в обробці понад 200-300 років, а текстильне оформлення виконано з домотканої натуральної конопляної тканини. Опалення та охолодження ресторану відбувається згідно екологічно чистій технології «тепловий повітряний насос».


Для маленьких гостей Ковчег зробив казкову дитячу кімнату та спортивно-ігровий майданчик. Отже тут є чудова можливість відпочити родиною, де кожен знайде розваги відповідно свого віку та смаку.


Меню ресторану

Девіз закладу багато пива та багато мяса! Кухня ресторану українська традиційна і авторська. Продукти для приготування страв використовуються виключно екологічні, вирощенні на власній фермі в тернопільській області та господарстві на Закарпатті. Різноманіття страв прийдуть до смаку навіть завзятим гурманам.


Ковчег є ексклюзивною броварнею, яка варить пиво за чеською технологією з якісного німецького солоду Carafa, Pilsner та Munchen. Пиво Ковчега непастеризоване та нефільтроване, що дозволяє зберігати справжній смак та аромат пінного напою, а також всі корисні речовини. Термін його зберігання всього 5-7 діб. Пивоварня Ковчега відкрита для екскурсій та ознайомлення з процесом виробництва справжнього живого пива.


Інші принади Ковчега

Ресторан розташовано у парковій зоні Тернополя, тому навколо закладу дуже чисте повітря, спокій та тиша. І в той же час заклад розміщений недалеко від центру міста. Ковчег є першим в Україні рестораном-броварнею у формі корабля, на даху якого розміщені сонячні панелі та мікрогідростанція. У ресторані грає жива музика, є чудові літні тераси, зручний паркінг та можливість забронювати столик онлайн.


Ресторан-броварня Ковчег європейський рівень якості, доступний кожному!

#Видеозаписи
К сожалению, на данный момент нет опубликованных видеозаписей

#События & Акции

К сожалению, на данный момент нет запланированных событий и действующих акций.
#Отзывы о Ковчег

Для того, чтобы оставить свой отзыв о заведении,
авторизируй свой профиль LETSBAR!

К сожалению на сегодняшний день администрация заведения не принимает заявки на онлайн бронирование. Предлагаем Вам забронировать столик на другой день.
Для полного доступа воспользуйтесь аккаунтом
Для полного доступа воспользуйтесь аккаунтом

Вход для Рестораторов

Вход для Рестораторов

Забыли пароль?

Восстановление пароля