#Ковчег. online reservation, bills, promotions, photos

Unfortunately, an online table reservation is not supported by the current place. Do you want to have this possibility as soon as possible?
Yes, I really want it

#Information about the restaurant Ковчег

Тернопіль
вул. Живова, 5
Work
11:00 - 23:00
Українська cuisine
авторська cuisine
домашня cuisine
Average bill
200 UAH.
Ковчег Тернополь Photo 1316
Ковчег Тернополь Photo 1325
Ковчег Тернополь Photo 1327

Ковчег ресторан-пивоварня в Тернополі єдиний унікальний проект екологічного ресторану в Україні. Він спроектований із застосуванням поновлювальних енергоджерел і має найбільшу в Україні кількість топіарій величезних фігур тварин з квітів та рослин, які є справжніми витворами мистецтва.


Інтерєр

Будівля ресторану має форму величезного корабля. Матеріали, використані при будівлі та внутрішньому убранству закладу переважно натуральні. Деревині в обробці понад 200-300 років, а текстильне оформлення виконано з домотканої натуральної конопляної тканини. Опалення та охолодження ресторану відбувається згідно екологічно чистій технології «тепловий повітряний насос».


Для маленьких гостей Ковчег зробив казкову дитячу кімнату та спортивно-ігровий майданчик. Отже тут є чудова можливість відпочити родиною, де кожен знайде розваги відповідно свого віку та смаку.


Меню ресторану

Девіз закладу багато пива та багато мяса! Кухня ресторану українська традиційна і авторська. Продукти для приготування страв використовуються виключно екологічні, вирощенні на власній фермі в тернопільській області та господарстві на Закарпатті. Різноманіття страв прийдуть до смаку навіть завзятим гурманам.


Ковчег є ексклюзивною броварнею, яка варить пиво за чеською технологією з якісного німецького солоду Carafa, Pilsner та Munchen. Пиво Ковчега непастеризоване та нефільтроване, що дозволяє зберігати справжній смак та аромат пінного напою, а також всі корисні речовини. Термін його зберігання всього 5-7 діб. Пивоварня Ковчега відкрита для екскурсій та ознайомлення з процесом виробництва справжнього живого пива.


Інші принади Ковчега

Ресторан розташовано у парковій зоні Тернополя, тому навколо закладу дуже чисте повітря, спокій та тиша. І в той же час заклад розміщений недалеко від центру міста. Ковчег є першим в Україні рестораном-броварнею у формі корабля, на даху якого розміщені сонячні панелі та мікрогідростанція. У ресторані грає жива музика, є чудові літні тераси, зручний паркінг та можливість забронювати столик онлайн.


Ресторан-броварня Ковчег європейський рівень якості, доступний кожному!

#Videorecords
Unfortunately, there are no videos added at this moment

#Events & Specials

Unfortunately, there are no events and specials added at this moment.
#Reviews of Ковчег

In order to leave a comment,
please sign up!

Unfortunately, an administration of the place does not accept an online reservations today. We suggest you to book a table on other day
For full access please use one of your social accounts
For full access please use one of your social accounts

Sing In for Restaurateur

Sing In for Restaurateur

Forgot password?

Restore password