#Тернопільська кнайпа 1540. онлайн бронь, афиши, акции, фото

К сожалению, в данном заведении пока не доступна возможность online бронирования. Хотели бы Вы иметь такую возможность как можно быстрее?
Да, я очень этого хочу!

#Информация о заведении Тернопільська кнайпа 1540

Тернопіль
вул. Йосипа Сліпого, 7
Работаем
11:00 - 02:00
Українська кухня
Європейська кухня
Средний чек
150 грн.
Тернопільська кнайпа 1540 Тернополь Фото 1346
Тернопільська кнайпа 1540 Тернополь Фото 1347
Тернопільська кнайпа 1540 Тернополь Фото 1348
Тернопільська кнайпа 1540 Тернополь Фото 1349
Тернопільська кнайпа 1540 Тернополь Фото 1350

Тернопільська КНАЙПА "1540" є візитною карткою чудового міста Тернопіль. При розробці проекту було прийнято рішення не обмежуватися форматом пабу, арт-кафе чи ресторану тому відкрили справжню Кнайпу! Над проектом працювали Тернопільські старожили, відомі архітектори, історики, музиканти, а ще Михайло Москаль – автор ідеї концептуального втілення дизайну знаменитої «КРИЇВКИ» та усіх закладів Локаль (LOKAL) у місті Львів. У назві закладу відображений рік заснування Тернополю.


Інтер’єр

Тернопільська КНАЙПА "1540" є пивною-музеєм, що знаходиться в історичному центрі міста у підвалі ТРЦ Атріум. Місце обрано не випадково – існують легенди, що з цих підземель ведуть підземні ходи прямо до Тернопільського замку. Інтер’єр кнайпи сучасний, хоча й оформлений декоративними елементами староукраїнського стилю. Прикрасою центрального залу є карта тернопільських підземель. Інші кімнати закладу декоровані старовинними приймачами, годинниками та фотоапаратами. Ще є зал присвячений відомому українському скульптору середини 1740- років Іоанну Пензелю – «Пензіль-хол». Загальна площа кнайпи 300 кв.м.


Меню кнайпи

Тернопільська КНАЙПА "1540" пропонує своїм гостям традиційні страви української, європейської та домашньої кухні. Продукти для приготування страв виключно свіжі екологічно чисті з місцевих молокозаводу, м’ясокомбінату, хлібозаводу…


Барна карта включає 16 сортів місцевого пива, серед яких Микулинецьке темне, Микулинецьке 900, Микулинецьке Тернове поле, Микулинецьке світле, медове та Жигулівське, Kaltenberg Spezial та інше від пивоварні "Микулинецкий бровар" із Тернопольської області, яке вариться по німецькій ліцензії.


Інші принади кнайпи

Серед інших розваг кнайпи: караоке, жива музика, шоу-програми, спорт на екранах. Всіх, хто не полінується забронювати столик онлайн в цьому надзвичайному закладі, чекає приємне тотальне занурення в історію міста, справжнє тернопільске пиво та файний відпочинок і все це за помірною ціною.

#Видеозаписи
К сожалению, на данный момент нет опубликованных видеозаписей

#События & Акции

К сожалению, на данный момент нет запланированных событий и действующих акций.
#Отзывы о Тернопільська кнайпа 1540

Для того, чтобы оставить свой отзыв о заведении,
авторизируй свой профиль LETSBAR!

К сожалению на сегодняшний день администрация заведения не принимает заявки на онлайн бронирование. Предлагаем Вам забронировать столик на другой день.
Для полного доступа воспользуйтесь аккаунтом
Для полного доступа воспользуйтесь аккаунтом

Вход для Рестораторов

Вход для Рестораторов

Забыли пароль?

Восстановление пароля