#Клуб Файне місто. online reservation, bills, promotions, photos

Unfortunately, an online table reservation is not supported by the current place. Do you want to have this possibility as soon as possible?
Yes, I really want it

#Information about the restaurant Клуб Файне місто

Тернопіль
бульв. Тараса Шевченка, 23
Work
11:00 - 3:00
Європейська
cuisine
Average bill
150 UAH.
Клуб Файне місто Тернополь Photo 1306
Клуб Файне місто Тернополь Photo 1307
Клуб Файне місто Тернополь Photo 1308

Клуб Файне місто заклад, де можна розважитися з друзями у затишній невимушеній атмосфері, відзначити святкову подію, смачно поїсти та випити, покурити кальян або пройти цікавий квест. Концепція клуба напрямок фьюжн, який поєднує в собі кардинально протилежні та суперечливі елементи, створюючи в результаті гармонійний простір через злиття різних культур та традицій. Це сучасний заклад для відпочинку тернополян і гостей міста.


Інтерєр

Інтерєр клуба Файне місто повністю відповідає задуманої концепції закладу. Тут створена затишна та оригінальна атмосфера через поєднання стилізації під старовину, комфортних масивних меблів з ультра сучасними індустріальними елементами декору.


Клуб розташовано на двох рівнях. На першому поверсі знаходиться бар, в якому можна випити живого пива, оригінальних коктейлів та смачно поїсти. Тут збираються компанії друзів для перегляду спортивних трансляцій, відпочинку та спілкування. На другому поверсі знаходиться лаунж зона з комфортними мякими меблями, зручними столиками на двох або для великої компанії. Відчуття домашнього затишку тут створює особливе освітлення та легка ненавязлива музика. В лаунж зоні можна покурити кальян, скуштувати смачних десертів або просто випити чашку запашної кави. Для кальяна в закладі пропонують найкращий тютюн, привезений із Дубаі. В підвальному приміщенні розташовані «Катакомби» - сучасний розважальний комплекс з цікавими квестами.


Меню

В клубі Файне місто гостей чекають не тільки розваги, а й смачна кухня та обширна алкогольна карта. Заклад пропонує широкий асортимент закусок до пива, вишукані овочеві та мясні страви. Кухарі клуба із свіжих місцевих фермерських продуктів створюють справжні кулінарні шедеври. Любителям солодощів теж є де розгулятися. Рекомендуємо скуштувати каву, печиво й інші смаколики.


Обширний вибір алкоголю задовольнить навіть завзятих гурманів. Барна карта включає віскі, вермути, настоянки, джин, ром, коньяк та бренді найвищого класу. А бармени професіонали своєї справи зроблять коктейлі на будь-який смак від класичних до фірмових оригінальних.


Інші радощі Клуба Файне місто

Неможливо промовчати про демократичні ціни при бездоганному сервісі клуба. Тут цінують кожного гостя. Тому співробітники закладу роблять все, щоб у кожного, хто вирішив відпочити у Файне місто залишилися тільки приємні позитивні враження. Постійне вдосконалення сервісу, оновлення меню та карти бару дозволяє Клубу й досі залишатися самим популярним закладом Тернополя.


Забронюйте столик онлайн та завітайте в Клуб Файне місто, якщо бажаєте скуштувати вишукані напої, смачно поїсти та цікаво розважитися дешевше, ніж дома.

#Videorecords
Unfortunately, there are no videos added at this moment

#Events & Specials

Unfortunately, there are no events and specials added at this moment.
#Reviews of Клуб Файне місто

In order to leave a comment,
please sign up!

Unfortunately, an administration of the place does not accept an online reservations today. We suggest you to book a table on other day
For full access please use one of your social accounts
For full access please use one of your social accounts

Sing In for Restaurateur

Sing In for Restaurateur

Forgot password?

Restore password