#Паб «Файне місто». онлайн бронь, афиши, акции, фото

К сожалению, в данном заведении пока не доступна возможность online бронирования. Хотели бы Вы иметь такую возможность как можно быстрее?
Да, я очень этого хочу!

#Информация о заведении Паб «Файне місто»

Тернополь
бульв. Тараса Шевченка, 23
Работаем
11:00 - 3:00
Українська кухня
Європейська кухня
Средний чек
100 грн.
Паб «Файне місто» Тернополь Фото 1295
Паб «Файне місто» Тернополь Фото 1296
Паб «Файне місто» Тернополь Фото 1297

Ресторан-паб Файне місто заклад, створений для людей, які люблять смачно поїсти, насолодитися живим пивом, весело проводити час у колі друзів в затишній невимушеній обстановці. Сьогодні паб-ресторан Файне місто саме популярне місце відпочинку тернополян та гостей міста. Бо, хто хоч раз завітав у гості в цей чудовий паб, плекає бажання знову повернутися до нього, знову поринути у комфорт, гарний настрій та феєрію смаків.


Інтерєр пабу Файне місто

Ось де відображається вся багатогранність Тернополя. В дизайні інтерєру пабу поєднані історія і сучасність, показаний тісний зв'язок минулого і майбутнього. Тому підтвердженням є гармонійне поєднання цегляних стін, масивних столів з натурального дерева, шкіряних мяких меблів, що все разом створює відчуття спокою та затишку. Комфорту закладу додає і оригінальне освітлення, сучасне декоративне оздоблення та жива музика. При відвідуванні пабу гості поринають в особливу атмосферу, де приємно відпочивати людям різного віку та уподобань.


Хочеться звернути увагу й на те, що паб-ресторан розташовано в історичній частині міста, в самому центрі Тернополя. Тому гості закладу можуть насолоджуватися не тільки внутрішнім стильним дизайном Файне місто, а й розкішними краєвидами через великі панорамні вікна. Влітку чудово посидіти на відкритій терасі закладу, насолоджуючись запашною кавою зі смачними десертами чи живим пивом із закусками, та спостерігати як вирує життя улюбленого міста. Хіба це не найприємніше проведення вільного часу?


Меню паб-ресторан Файне місто

Не тільки дизайном та своїм розташуванням паб відрізняється серед інших закладів міста. Кухня Файне місто також унікальна та неповторна. Тут ви не знайдете стандартних закусок, що пропонують пивні бари України. Меню пивного ресторану дуже різнопланове. Вам запропонують найкращі закуски до пива різних європейських кухонь та оригінальні авторські блюда від кращих кухарів Тернополю. Для приготування страв використовуються тільки свіжі екологічно чисті продукти, вирощені місцевими фермерськими господарствами. І ще, вам ніколи не вдасться перепробувати всі блюда меню, тому що воно постійно змінюється завдяки вдалим експериментам народжуються найкращі рецепти з абсолютно новими смаками.


Треба також приділити увагу живому крафтовому пиву, найкращі сорти якого варять на заводі «Опілля» за унікальними рецептурами спеціально на замовлення Файне місто. Ще тут можна скуштувати бельгійського та українського пива, коктейлі та інші міцні напої, вина, файні наливки та настоянки.


Файне місто: спорт, танці, шоу та інші радощі

Пивний ресторан Файне місто сучасний заклад європейського типу з живою музикою, спортивними трансляціями, цікавими шоу та іншими розвагами. Тут можна відзначити корпоративні та сімейні свята, влаштувати посиденьки з подругами та «повболівати» за улюблену команду в компанії друзів, або просто смачно поїсти в чудовій обстановці з високим рівнем обслуговування.

Щодо цін можете не турбуватися. Постійні гості кажуть, що обідати чи вечеряти у Файне місто вигідніше ніж вдома. А тепер вам ще й замовити улюблений столик простіше простого завдяки сервісу онлайн бронювання.


Приходьте в гості. Дивиться спортивні трансляції, смачно їжте та насолоджуйтеся авторським пивом, танцюйте та спілкуйтеся у Файне місто популярному закладі Тернополя з унікальними особливостями.

#Видеозаписи
К сожалению, на данный момент нет опубликованных видеозаписей

#События & Акции

К сожалению, на данный момент нет запланированных событий и действующих акций.
#Отзывы о Паб «Файне місто»

Для того, чтобы оставить свой отзыв о заведении,
авторизируй свой профиль LETSBAR!

К сожалению на сегодняшний день администрация заведения не принимает заявки на онлайн бронирование. Предлагаем Вам забронировать столик на другой день.
Для полного доступа воспользуйтесь аккаунтом
Для полного доступа воспользуйтесь аккаунтом

Вход для Рестораторов

Вход для Рестораторов

Забыли пароль?

Восстановление пароля