#Бункермуз. онлайн бронь, афиши, акции, фото

Бункермуз

Тернопіль, бульв. Шевченка, 1
посмотреть на карте
лучший способ собрать друзей
вместе за одним столом

Планируешь вечер? Мы в курсе всех самых интересных событий в городе, тебе остается только забронировать столик и сказать своим друзьям: "letsbar together!"

#Информация о заведении Бункермуз

Тернопіль
бульв. Шевченка, 1
Работаем
16:00 - 04:00
Европейская
кухня
Средний чек
150 грн.
Бункермуз Тернополь Фото 1288

Заклад Бункермуз поєднує в собі галерею, де відбуваються культурні події міста; ресторан зі смачною та надзвичайною кухнею; бар, де проходять вечірки з найкращими діджеями країни та чарочну, де хазяйнує Міша Герцог ще та неповторна особистість!


Розташован Бункермуз на бульварі Шевченка, 1, та працює для вашого задоволення з 16:00 години до 02:00 ночі.


Галерея Бункермуз


Тут навіть повітря сповнено духом мистецтва. Це простір, який поєднав в собі масштабність та акустичність, сучасна динамічна арт сцена, де представляють інсталяції та артекспозиції. Галерея є територієй де митці та глядачі можуть спілкуватися і обмінюватися своїми думками, поглядами та ідеями. Сьогодні в галереї Бункермуз свої роботи представляють як відомі так і не знамениті діячі мистецтва.


Ресторан Бункермуз


Концептуальний ресторан Бункермуз займає два зали: великий та малий. Обидва зали мають цікавий дизайн та наповнені теплом і комфортом. Ресторан має літній майданчик, який розташувався в легендарному італійському дворику колишнього Польського народного дому.


Кухня ресторану поєднує в собі класику світової кулінаріі з новаторством, галицьку аутентику та мультикультуральність. В меню ресторану сезонні овочі, фрукти, ягоди, м'ясо вирощені в екологічно чистих господарствах та приготовлені для вас з любовю та професіоналізмом кухарями закладу. До страв вам запропонують вино з власного бутіка, але по цінам звичайного магазину з невеличкою націнкою (corkage fee).


Бар Бункермуз


Це територія не тільки величезного вибору різноманітної випивки та місце для посиденьок з друзями. Кожну пятницю та суботу в барі відбуваються вечірки, на яких можна почути різноманітну танцювальну сучасну музику від ді-джеїв з Київа, Дніпропетровська та Тернополя: етс, хаус, техно, бас, драм енд бейс під яку можна хоч усю ніч відриватися на танцполі.


А ще ту можна випити неймовірно смачні коктейлі по сезону. Наприклад, влітку із трав та ягід Галичини, а взимку із замороженої калини. В цьому барі кожен знайде для себе незалежно від пори року свої особливі алкогольні радощі.


Чарочна Бункермуз


Це найособливіше місце всього закладу. Чарочна спроектована та реалізована спеціально під неповторну прикметну особистість, аутентичного шинкаря зі сорокарічним стажем - Мішу Герцога. Для вас цей володар чарок, келихів та пляшок зробить будь-який коктейль з будь-яких складників. При цьому ви можете розповісти шинкарю про все, що вас турбує, що не дає вам покою, муляє думки. Гості чарочної йому читають вірші, співають пісні, розповідають про наболіле. А Міша у відповідь готує кошерні напої та виписує рецепти від сердечних ран та інших життєвих негараздів.


В цьому закладі кожен гість знайде свій формат відпочинку- провести романтичну вечерю або ділову зустріч в ресторані; долучитися до прекрасного в галереї; випити в чарочній та поспілкуватися душевно з Мишею; натанцюватися донесхочу в барі...


Все що вам треба забронювати столик онлайн та прийти в Бункермуз. Ми чекаємо саме на вас!

#Меню Бункермуз:

Ознакомьтесь с меню Бункермуз, кликнув по ссылке. Bon Appétit!

#Видеозаписи

#События & Акции

К сожалению, на данный момент нет запланированных событий и действующих акций.
#Отзывы о Бункермуз

Для того, чтобы оставить свой отзыв о заведении,
авторизируй свой профиль LETSBAR!


09.03.2019 / 20:30

Ні не відвідав оскільки мені повідомили, що столик не був зарезервований через Ваш сервіс. Дякую за зіпсований вечір
16.02.2019 / 11:57

Жахливо. Ніхто не передзвонив, коли сама подзвонила, всі столики були зайняті. Не розумію як програма підтвердила, що успішно я його забронювала?
13.01.2019 / 15:40

Показать ответы

К сожалению на сегодняшний день администрация заведения не принимает заявки на онлайн бронирование. Предлагаем Вам забронировать столик на другой день.
Для полного доступа воспользуйтесь аккаунтом
Для полного доступа воспользуйтесь аккаунтом

Вход для Рестораторов

Вход для Рестораторов

Забыли пароль?

Восстановление пароля