#Нічний клуб Bomba. online reservation, bills, promotions, photos

Unfortunately, an online table reservation is not supported by the current place. Do you want to have this possibility as soon as possible?
Yes, I really want it

#Information about the restaurant Нічний клуб Bomba

Тернопіль
вул. Братів Гжицьких 3
Work
22:00 - 04:00
Українська cuisine
Європейська cuisine
Average bill
200 UAH.
Нічний клуб Bomba Тернополь Photo 1356
Нічний клуб Bomba Тернополь Photo 1357
Нічний клуб Bomba Тернополь Photo 1358
Нічний клуб Bomba Тернополь Photo 1359
Нічний клуб Bomba Тернополь Photo 1360

Справжній відпочинок повинен бути як вибух бомби гучний та незабутній. І нічний клуб Bomba саме таке місце, де кожна вечірка неповторно вибухова за популярною музикою та цікавою ідеєю. Бомба ідеальне місце для відпочинку молоді та любителів нічної туси. Тут завжди грає тільки найпопулярніша музика та панує атмосфера веселощів, свята і безтурботності.


В клубі регулярно проводяться студентські вечірки, девичники, диско 80-х та 90-х, вечірки в супроводі найдравовіших треків, феєричні шоу-програми. На протязі всього тижня кожного гостя тут очікують приємні подарунки, море позитивних емоцій та шалених танців.


В клубі працюють 2 бари. І один з них знаходиться прямо на танцювальному майданчику. Різноманітні напої на будь-який смак роблять відпочинок більш насиченим та додають енергії на танцполі. Для тих хто зголоднів, в меню нічного клубу багато смачних закусок та гарячих страв, асортимент та смак яких гідно оцінять навіть вибагливі гурмани.


В Бомба добре відпочивати великою компанією друзів, святкувати день народження та інші приємні події життя. То ж бронюйте столик онлайн та приходьте у Бомба в будні та щовихідні. Подаруйте собі бомбезний релакс!

#Videorecords
Unfortunately, there are no videos added at this moment

#Events & Specials

Unfortunately, there are no events and specials added at this moment.
#Reviews of Нічний клуб Bomba

In order to leave a comment,
please sign up!

Unfortunately, an administration of the place does not accept an online reservations today. We suggest you to book a table on other day
For full access please use one of your social accounts
For full access please use one of your social accounts

Sing In for Restaurateur

Sing In for Restaurateur

Forgot password?

Restore password