#Нічний клуб Bomba. онлайн бронь, афиши, акции, фото

К сожалению, в данном заведении пока не доступна возможность online бронирования. Хотели бы Вы иметь такую возможность как можно быстрее?
Да, я очень этого хочу!

#Информация о заведении Нічний клуб Bomba

Тернопіль
вул. Братів Гжицьких 3
Работаем
22:00 - 04:00
Українська кухня
Європейська кухня
Средний чек
200 грн.
Нічний клуб Bomba Тернополь Фото 1356
Нічний клуб Bomba Тернополь Фото 1357
Нічний клуб Bomba Тернополь Фото 1358
Нічний клуб Bomba Тернополь Фото 1359
Нічний клуб Bomba Тернополь Фото 1360

Справжній відпочинок повинен бути як вибух бомби гучний та незабутній. І нічний клуб Bomba саме таке місце, де кожна вечірка неповторно вибухова за популярною музикою та цікавою ідеєю. Бомба ідеальне місце для відпочинку молоді та любителів нічної туси. Тут завжди грає тільки найпопулярніша музика та панує атмосфера веселощів, свята і безтурботності.


В клубі регулярно проводяться студентські вечірки, девичники, диско 80-х та 90-х, вечірки в супроводі найдравовіших треків, феєричні шоу-програми. На протязі всього тижня кожного гостя тут очікують приємні подарунки, море позитивних емоцій та шалених танців.


В клубі працюють 2 бари. І один з них знаходиться прямо на танцювальному майданчику. Різноманітні напої на будь-який смак роблять відпочинок більш насиченим та додають енергії на танцполі. Для тих хто зголоднів, в меню нічного клубу багато смачних закусок та гарячих страв, асортимент та смак яких гідно оцінять навіть вибагливі гурмани.


В Бомба добре відпочивати великою компанією друзів, святкувати день народження та інші приємні події життя. То ж бронюйте столик онлайн та приходьте у Бомба в будні та щовихідні. Подаруйте собі бомбезний релакс!

#Видеозаписи
К сожалению, на данный момент нет опубликованных видеозаписей

#События & Акции

К сожалению, на данный момент нет запланированных событий и действующих акций.
#Отзывы о Нічний клуб Bomba

Для того, чтобы оставить свой отзыв о заведении,
авторизируй свой профиль LETSBAR!

К сожалению на сегодняшний день администрация заведения не принимает заявки на онлайн бронирование. Предлагаем Вам забронировать столик на другой день.
Для полного доступа воспользуйтесь аккаунтом
Для полного доступа воспользуйтесь аккаунтом

Вход для Рестораторов

Вход для Рестораторов

Забыли пароль?

Восстановление пароля