#ART PUB. online reservation, bills, promotions, photos

ART PUB

Хмельницкий, вул. Подільська, 93
check on the map
the best way to gather friends
together at one table

Do you plan your rest for the evening? We now everything about interesting events in the city. You just need to book a table and tell your friends: "letsbar together!"

the best way to gather friends
together at one table

Do you plan your rest for the evening? We now everything about interesting events in the city. You just need to book a table and tell your friends: "letsbar together!"

#Information about the restaurant ART PUB

Хмельницкий
вул. Подільська, 93
Work
18:00 - 3:00
Європейська
cuisine
Average bill
100 UAH.
ART PUB Хмельницкий Photo 1216
ART PUB Хмельницкий Photo 1217

ART PUB це один з перших закладів Хмельницького, який запустив музичний майданчик для своїх гостей. Для багатьох нині відомих музикантів Арт Паб був стартом музичної карєри. Це легендарний бар для Хмельницького, арт майданчик для музикантів та тусовок.


Арт Паб розташовано на вулиці Подільська, 93. Він є культовим місцем серед шанувальників гарної музики та пивних традицій. Цей неординарний заклад епіцентр культурного та клубного життя міста. Сьогодні на його сцені регулярно виступають кращі українськи та зарубіжні групи.


Неповторна атмосфера ART PUB


Стильний дизайн інтерєру Арт Паба відповідає всім традиціям класичного бара невеличке підвальне приміщення з деревяними меблями. Але є в цього паба і свої фішки. По-перше, ярусне розміщення столів. Це цікаво та дуже зручно. Тому що з усіх куточків маленького залу добре видно, що відбувається на сцені. Яруси дозволяють тим, хто прийшов посидіти та послухати музику та тим, хто прийшов відірватися на танцполі не заважати один одному.


Другою фішкою Арт Паба є барна стійка та сцена, які приковують до себе всю увагу гостей.


Третя, найособливіша фішка закладу - його неповторна атмосфера. Це складно передати словами. Треба хоча би раз забронювати столик і вшанувати свій вечір, дійсно класною музикою, танцями, спілкуванням та добрим пивом у ART PUB.


ART PUB рай для пиволюбів


І це дійсно правда. Тут подають відмінне пиво з усілякими закусками. Асортимент пінного настільки обширний, що дає можливість розгулятися навіть самому завзятому шанувальнику цього напитку. Велика пивна карта рясніє сортами українського, німецького, чеського пива як розливного так і у пляшках. Цінителям більш міцних алкогольних напоїв теж знайдеться чим розслабитися.


Фірмовою стравою закладу є стейки, які тут готують на відкритому вогні. Але не стейками єдиними нагодують вас в пабі. Його повара спеціалізуються на приготуванні простих, но дуже смачних страв європейської кухні.


Крім напоїв та смачної їжі задоволення в Арт Пабі також можна получити від східного кальяну з великим вибором тютюну.


Beer, Sex,Rock'n'Roll маніфест ART PUB


І знову про музику. До вибору музичних груп в цьому закладі особливий підхід. Тут цінують музику і виконавця! Зараз запрошують багато групи з інших міст виступати на сцені бара. Тому життя пабу завжди цікаве, активне та сучасне. Арт Паб - найулюбленіше місце не тільки для гостей, а і для музикантів. Тут часто можна зустріти улюблених виконавців за барною стійкою або за столиком.


ART PUB єдиний заклад де можна поринути в атмосферу «живого» звучання джазу, фолку, року, рок-н-ролу та інших напрямків в музиці. Не дивно, що в цьому невеликому пабі щодня збирається стільки народу, що «яблуку ніде впасти». Адже за чисто символічну плату тільки тут можна послухати особливу ексклюзивну музику та почути екзотичні інструменти, наприклад, ханг, які ви не почуєте більше ніде. в Арт Пабі танцюють скрізь: і під сценою, і біля столиків, і навіть біля та барній стійці! Любителі останнього займають місця задовго до початку концерту.


Letsbar вважає ART PUB одним з найкрутіших та гідних уваги закладів Хмельницького. Саме тому ми надаємо можливість бронювати столики онлайн в цьому особливому пабі.

#Videorecords
Unfortunately, there are no videos added at this moment

#Events & Specials

Unfortunately, there are no events and specials added at this moment.
#Reviews of ART PUB

In order to leave a comment,
please sign up!

В оновленому артпабі перший раз, кухня сподобалась, пиво - тільки ель, але ячмінний - як світле пиво :) все гуд :)
27.02.2017 / 17:54

#Other Pubs. Хмельницкий:
Unfortunately, an administration of the place does not accept an online reservations today. We suggest you to book a table on other day
For full access please use one of your social accounts
For full access please use one of your social accounts

Sing In for Restaurateur

Sing In for Restaurateur

Forgot password?

Restore password