#O.TORVALD - концерт

O.TORVALD - концерт | PROBKA resto&music hall | 23 sep, 20:00

#O.TORVALD - концерт

PROBKA resto&music hall

Харьков, ул. Сумская, 3
check on the map
23 Sep, 20:00

O.TORVALD ЗАГРАЮТЬ КОНЦЕРТ ДО 5-РІЧЧЯ АЛЬБОМУ #НАШІЛЮДИВСЮДИ


Цієї осені рок-гурт O.Torvald повернеться до Харкова аби разом з вами відсвяткувати 5-річчя альбому #нашілюдивсюди та 7-річчя PROBKA!


«Ми відслідковуємо коментарі в соціальних мережах наших слухачів, і хтось з наших людей запропонував зробити концерт з нагоди дня народження цього альбому. Ми одразу ж обговорили цю можливість з командою і подумали: «А чому б і ні?» Цей альбом особливий для нас, як і для наших слухачів. Якщо ви введете в пошук хештег #нашілюдивсюди, ви знайдете тисячі фото українців з різних куточків світу. Це і була наша ціль: не дивлячись як далеко ми знаходимось одне від одного, відчувати, що ми не самотні, і десь поруч є свої люди», - розповідає фронтмен Женя Галич.


На концерті ви зможете почути всі пісні з альбому #нашілюдивсюди», хіти з інших альбомів, а також першу пісню «Нету внутри» з майбутнього альбому.


Квитки за посиланням: https://bit.ly/3ASE0gm

Бронюйте столик онлайн!

Докладніше: +380 (99) 121 70 70


Reserved:

Oleg
Татьяна
the best way to gather friends
together at one table

Do you plan your rest for the evening? We now everything about interesting events in the city. You just need to book a table and tell your friends: "letsbar together!"

For full access please use one of your social accounts
For full access please use one of your social accounts

Sing In for Restaurateur

Sing In for Restaurateur

Forgot password?

Restore password