#La Mathilde (France)

La Mathilde (France) | Паб 'ПаПаПаб' | 27 апр, 20:00

#La Mathilde (France)

Паб 'ПаПаПаб'

Хмельницкий, ул. Франка, 10
посмотреть на карте
27 Апр, 20:00

La Mathilde (France) французький рок-шансон у Хмельницькому!


Гурт La Mathilde з Парижу повертається до України у рамках "Французької весни" і цього разу виступить у Хмельницькому також!!!


Саксофон, акордеон, ліричний вокал і неприборкані гітари - таким є рецепт справжнього французького рок-шансону від La Mathilde.


Нічого спільного із поширеними в Україні стереотипами - переконатися у цьому публіка вже мала змогу у 2016 році, коли гурт приїхав до України вперше.


"Нас надзвичайно душевно приймають в Україні. Як аудиторія, так і організатори дуже привітні до нас і демонструють непідробний інтерес до нашої музики", - пояснюють La Mathilde своє бажання повернутися.


Цього разу тур відбуватиметься за підтримки Французького Альянсу в Україні і включатиме 12 міст - Львів, Рівне, Київ, Харків, Запоріжжя, Дніпро, Миколаїв, Одесу, Вінницю, Івано-Франківськ, Кам’янець-Подільський і Хмельницький.


Гурт приїде із новою програмою, а також вперше за свою творчу історію видасть міні-альбом, тексти якого можна буде прочитати як французькою, так і українською мовами.


Завдяки ПаПаПаб, Республіці та підтримці Французького альянсу в Україні - ВХІД ВІЛЬНИЙ!!!


лучший способ собрать друзей
вместе за одним столом

Планируешь вечер? Мы в курсе всех самых интересных событий в городе, тебе остается только забронировать столик и сказать своим друзьям: "letsbar together!"

Для полного доступа воспользуйтесь аккаунтом
Для полного доступа воспользуйтесь аккаунтом

Вход для Рестораторов

Вход для Рестораторов

Забыли пароль?

Восстановление пароля